O Vita-Glob

Specjalistyczny Ośrodek Medyczny Vita-Glob, to renomowany Ośrodek, istniejący nieprzerwanie od 26 lat.

W roku 1988 widoczny na poniższym zdjęciu dr Aleksander Sękowski, znany lekarz, postanowił stworzyć zabiegową placówkę medyczną o profilu chirurgicznym w podwarszawskim Sulejówku.

Celem dr Sękowskiego było stworzenie kameralnej prywatnej kliniki, w której pacjent miałby zapewnioną profesjonalną opiekę medyczną, w której pacjent traktowany byłby podmiotowo a nie przedmiotowo.
VitaGlob - chirurgia plastyczna
W roku 1989 dr Sękowski rozpoczął urzeczywistniać swoją wizję. Przecierał on dopiero szlaki prywatnego szpitalnictwa w Polsce napotykając na swojej drodze wiele przeszkód ze strony urzędów, administracji. Zgrupował wokół siebie najlepszych warszawskich specjalistów.

W czerwcu 1991 roku rozpoczęła działalność Prywatna Klinika Lekarska "Vita-Glob", jedna z pierwszych tego typu placówek w Polsce. Głównym profilem była działalność zabiegowa w zakresie chirurgii plastycznej. Dzięki tysiącom operacji przeprowadzonych w Vita-Glob Ośrodek zyskał renomę i jest synonimem wysokiej jakości usług medycznych i niezwykłej dbałości o pacjenta w okresie rekonwalescencji.

Tak jak kiedyś dla dr Aleksandra Sękowskiego, założyciela Vita-Glob, tak i dziś w centrum naszego zainteresowania jest człowiek i jego zdrowie. Od 26 lat współpracują z Vita-Glob wysokiej klasy specjaliści, którzy wykorzystując liczne zasoby Ośrodka stwarzają przyjazną i rodzinną atmosferę, sprawiając w ten sposób, że leczenie nie musi być czymś nie przyjemnym.

Pomimo szerokiego zakresu usług, Ośrodek do dnia dzisiejszego zachował swój kameralny charakter i wyjątkowy klimat, o którym przez 26 lat istnienia Vita-Glob przekonały się już setki tysięcy pacjentów z całej Polski z zagranicy.

Ośrodek Medyczny Vita-Glob został doceniony przez inne jednostki działające w ochronie zdrowia i tak dzisiaj jest partnerem medycznym wielu medycznych firm sieciowych i Towarzystw Ubezpieczeniowych.

VitaGlob - chirurgia plastycznaVitaGlob - chirurgia plastycznaVitaGlob - chirurgia plastycznaVitaGlob - chirurgia plastyczna

Vita-Glob
ul. Kruczkowskiego 60
05-070 Sulejówek (koło Warszawy)

tel. 022 783-10-71
fax. 022 783-26-27
email: info@vita-glob.com.pl

© 2010 Vita-Glob.com.pl
All rights reserved.
Projekt i wykonanie: mornel.com